Vstupte do Chorvatska

Webkamery

Online webkamery jsou skvělým nástrojem jak zjistit aktuální podnebí a sluneční podmínky v Chorvatsku. Na rozdíl od klasické předpovědi počasí umožňují nejlepší představu o tom v jakém oblečení chodí oblékaní místní obyvatele i tamní turisté.

Předpověď počasí v Chorvatsku může ukazovat aktuální teplotu například 25 °C, to ovšem neznamená že je u pobřeží Jadranu aktuálně teplo. Může být zamračeno a větrno => pocitově může být teplota i o pět stupňů nižší.

Webkamery Baška voda, Podgora a další

Lesem webových portálů jsem pro Vás vytipoval tři dle mého názoru nejlepší portály s největším výběrem a kvalitou obrazu. Na prvních webkamerách v Chorvatsku najdete jak dálnici u Rogoznice, riviéru u Baška Voda či Makarskou riviéru, Umag, Pula, Zadar, ostrov Rab a další.

Pokud zde potřebnou webkameru nenajdete můžete se podívat ještě na tyto chorvatské webkamery se záběrem pláže Pelješac, ostrov Korčula nebo ostrov Hvar.

Posledním webem s desítkami kamer online, který zabírá výše zmíněné či několik přístavů – Hvar, Mali Lošinj, Porec, Zadar, Igrane.

Webkamery
5 100%, 1 hlasů
Title

Chci odhalit tajné nabídky →

Tajné nabídky zájezdů do Chorvatska
Po4as9 Chorvatsko