Vstupte do Chorvatska

Chorvatsko s dětmi

Pokud hledáte způsob, jak dětem dopřát moře a zároveň si užít bezstarostnou rodinnou dovolenou, Chorvatsko Vás určitě nezklame. Výhod, které mluví v jeho prospěch je hned několik. Čeká Vás rozumně dlouhá cesta pro děti, na místě nebudete muset stresovat jazykovou bariéru a zároveň budete moci vychutnávat čisté moře, krásnou přírodu kolem a bohatou nabídku zábavy pro celou rodinu.

Výběr kvalitní pláže usnadňují Modré vlajky

Dovolená s dětmi s sebou samozřejmě přináší mnohem větší nároky na čistotu, vzdálenost a vstup do moře, ale také bezpečnostní opatření na pláži i v jejím nejbližším okolí. Chorvatsko se snaží svým návštěvníkům vycházet maximálně vstříc, vysokou kvalitu vody, pláže i veškerých nabízených služeb proto snadno poznáte podle označení Modrou vlajkou.

Pro Chorvatsko s dětmi volte písčité pláže nebo zátoky

Myslete na to, že dovolenou s dětmi v roce 2017 by si měli užívat také rodiče. Pláž nebo zátoka je pro děti ideálním zdrojem zábavy, při které si mohou hrát samy pouze pod Vaším dohledem. Pískem s betonovými plošinami nebo podkladem s hladkých oblázků dětem v Chorvatsku zajistíte bezpečný a příjemný pohyb a nekonečný zdroj zábavy v podobě stavění nejrůznějších výtvorů. Vždy máte možnost využít také možnost organizovanější zábavy.

Děti se mohou vydovádět např. na tobogánech, trampolínách či nejrůznějších prolézačkách či využít některého s připravených animačních programů pro děti tak, abyste měli prostor pro vlastní vyžití. Pro dospělé jsou připraveny výlety do okolí, různé sportovní aktivity nebo například vyzkoušet jaký je pohled na Chorvatsko z koňského hřbetu.

Nejkrásnější místa co navštívit v roce 2017

Rozhodování kam v Chorvatsku s dětmi Vám ulehčíme přehledem těch nejkrásnějších míst:

Rajská pláž (Rajska plaža – Crnika) je chloubou ostrova Ráb

Rajskou pláž najdete v severní části ostrova Rab patřícího do letoviska Lopar. Najdete zde snadný vstup do moře i pro nejmenší děti ve formě příjemné mělčinu, která pokračuje poměrně daleko od břehu. Několik desítek metrů tak stále máte krásně teplé moře sahající dospělým jen ke kolenům. Maximální pohodlí služeb zde zajišťuje hotelový komplex San Marino a stejnojmenný kemp s kapacitou cca 3 500 hostů. Mimo rozsáhlé nabídky sportovního vyžití (tenis, volejbal, potápění atd.), je zde zajímavým lákadlem pro děti také indiánská vesnička. Rodičům se kromě zajímavých sportů nabízí také široká škála stylových barů a restaurací.

Slunečná zátoka (Sunčana uvala) patří k letovisku Mali Lošinj

Slunečná zátoka je dalším krásným místem, které na dovolené v Chorvatsku s dětmi stojí za to navštívit. Najdete ji zhruba 20 min pohodlné chůze od centra letoviska Mali Lošinj. Zatímco dětem se jistě bude líbit příjemná oblázková pláž Veli žal, dospělí jistě ocení krásné scenérie skalnatého pobřeží lemovaného borovými lesy.

Pláž je kompletně vybavena, takže máte po ruce převlékárny, sprchy, lehátka i slunečníky. Mimo to se můžete společně s dětmi aktivně zabavit různými sporty, adrenalinovými zážitky nebo využít komfort služeb čtyřhvězdičkových hotelů Vespera a Aurora, které se přímo specializují na maximální pohodlí rodičům s dětmi každého věku. Za zmínku určitě také stojí komplex venkovních bazénů těchto dvou zmíněných hotelů, jehož plocha činí 3000 m².

Pláž Zaton v letovisku Zadar

Zaton se nachází přibližně 15 km severozápadně od Zadaru, jedná se o relaxační komplex apartmánů a kempu s názvem Holiday Village Zaton v nádherném prostředí borových lesů lemujících širokou, ale chráněnou zátoku. Čeká Vás písčitá pláž, na které najdete oblázkové ostrůvky o rozloze cca 1,5 km.

Moře je mělké a dobře přístupné pro děti. Mimo základního vybavení pro pohodlný pobyt u moře (sprchy, převlékárny, slunečníky a lehátka), jsou připraveny nejrůznější atrakce pro celou rodinu. Tobogány, skluzavky, bazény se sladkou vyhřívanou vodou, ale také možnost vyzkoušet nejrůznější sportovní aktivity či celodenní animační programy nejen pro děti i dospělé. Mimo restaurací a stylových barů a kaváren je tu např. i možnost navštívit supermarket.

Dovolená v Chorvatsku 2017 je bezesporu skvělý začátek, jak začít cestovat s dětmi. Krásné prostředí v kombinaci s čistým mořem a jejich úžasnou pohostinností a snahou připravit Vám možnost maximálního vyžití pro celou rodinu, Vám zajistí odpočinek i nezapomenutelné zážitky.

Chorvatsko s dětmi
5 100%, 1 hlasů
Title

Chci odhalit tajné nabídky →

Tajné nabídky zájezdů do Chorvatska
Po4as9 Chorvatsko