Vstupte do Chorvatska

Počasí Záhřeb

Město Záhřeb patří k druhému zástupci našich destinací, který leží daleko od pobřeží. A rozhodně to není kousek, od moře dělí Záhřeb celých 200 kilometrů! Nachází se tak ještě dále než Karlovac.

Charakter počasí

Podnebí Chorvatska ve vnitrozemí nemá oproti zbytku evropských zemí v této oblasti žádná zvláštní specifika a lze tak přirovnat i k České republice. Jediné co může našinci chybět jsou zeleň, té je zde vskutku více než-li v ČR. Průměrné denní teploty se v Záhřebu od posledních 14 dní v červnu až do posledních 14 dní v září pohybují na maximálních denních teplotách 28°C.

Základní informace o Záhřebu

Vývoj teploty vzduchu v Záhřebu

Vývoj teploty vzduchu v Záhřebu

Turisté jedoucí do této části Chorvatska jsou často zaslepeni jen plážovými aktivitami a mnohdy nevidí fascinující lokalitu jakou okolí Záhřebu jistě je. V historických budovách z dob Rakousko Uherska jsou často vybrané restaurace, ale i druhý extrém jakým jsou ošuntělé hospůdečky či hlučné pivnice.

Autem do Záhřebu?

Tuto metropoli dělí od pobřeží pouhé dvě hodiny jízdy autem. Obyvatelé patří k vyznavačům venkovních sportů všeho druhu. Jakmile jsou patrné první náznaky jara všichni zamíří k venkovním stolkům do svých oblíbených kaváren, aby si vychutnali hřejivé slunečné paprsky.

Shrnuto a podtrženo Záhřeb nabízí opravdu nepřeberné množství zábavy a to v každém počasí (při nepřízni počasí nabídne celou řadu klubů či barů). Může se pochlubit také pestrou nabídkou muzeí a galerií či bohatému konzertnímu repertoáru.

Aktuální počasí v Záhřebu

Počasí Záhřeb
5 100%, 1 hlasů
Tajné nabídky zájezdů do Chorvatska
Po4as9 Chorvatsko