Vstupte do Chorvatska

Počasí Dubrovník

Jak je vidět na mapě Chorvatska, město Dubrovník leží na samém jižním výběžku Chorvatska. V souvislosti s tím zde panují i nejvyšší průměrné teploty vzduchu z celého Chorvatska.

Teploty vzduchu

Maximální denní teploty vzduchu zde v hlavní sezóně – měsících červenec a srpen – se pohybují až na hranici 32°C. Jaké jsou v Dubrovníku aktuální teploty a předpověď na 7 dní se dozvíte níže na grafickém znázornění.

Jižní Dalmácie – Dubrovník

Slunečními paprsky omývaná a jemným vánkem ovívaná přímořská část jižní Dalmácie, kde se Dubrovník nachází se táhne po pobřeží od ostrova Hvar směrem na jih k hranicím s Černou Horou.

Oblast jižní Dalmácie

Atraktivní destinace Dubrovník rozvinula nárust turistického ruchu v celé oblasti jižní Dalmácie. Jak se rozrůstala oblast pokrytá hotelovými komplexy začala se tato oblast nazývat dubrovnická Riviéra.

Od zbytku Jadranské oblasti se Dubrovník liší tím, že zde nenaleznete gigantická letoviska ani rozsáhlé turistické zóny. Tento fakt sice brzdí rozvíjející se masový turismus, ale zato nezávislí cestovatelé (jako Vy nebo já :-)) tento fakt s radostí vítají.

Aktuální počasí Dubrovník

Počasí Dubrovník
5 100%, 1 hlasů
Tajné nabídky zájezdů do Chorvatska
Po4as9 Chorvatsko