Vstupte do Chorvatska

Počasí Crikvenica

Jak je vidět na mapě Chorvatska, leží letovisko Crikvenica v kvarnerském zálivu severního Chorvatska. Od Jadranského moře ho pomyslně odděluje ostrov Krk.

Informace o Crikvenici

Pokud se zaměříme na celoroční průměr teplot počasí dostaneme krásnou hodnotu 13°C. Počasí zde je typicky Chorvatské s mírnou zimou a příjemně teplým létem.

Jedná se o klidnou destinaci s více než 10.000 obyvateli. Název Crikvenica je odvozen od zdejšího kostela (crkva znamená kostel). Nedaleko naleznete i destinaci Malinska.

Kde leží Crikvenice

Kde leží Crikvenice

Oblast Crikvenice je z hlediska dovolené velmi upravená a výhodou je také dobrá poloha z hlediska sítě dálnic v Chorvatsku. Jedná se o klidnou destinaci s mnoha zeleně a lázeňským servisem.

Teplota moře v Crikvenici

Teplota moře v jednotlivých měsících je vypsána v tabulce níže. Platí že je vždy o něco menší s výjimkou zimních měsíců, kdy funguje jako zásobárna tepla a je tedy teplejší nežli teploty vzduchu. Pro aktuální teplotu lze využít jako odrazový můstek aktuální teploty počasí uvedené také níže. Rozhodně zde počítejte s klidnějším mořem než například u odlehlého ostrova Lastovo.

 Průměrné teploty v jednotlivých měsících

leden únor březen duben květen červen červenec srpen září říjen listopad prosinec
Teplota vzduchu [°C] 7 8 11 16 21 24 27 28 24 18 16 10
Průměrná teplota moře [°C] 13 12 13 15 18 22 24 25 23 21 18 15

Aktuální počasí Crikvenica

Mapa Crikvenica

Počasí Crikvenica
4 80%, 2 hlasů
Tajné nabídky zájezdů do Chorvatska
Po4as9 Chorvatsko