Vstupte do Chorvatska

Dovolená

Dovolená v nějakém z chorvatských letovisek je tou pravou dovolenou ideálně pro rodiny s dvěma dětmi. Letenky například na Řecké ostrovy pro čtyřčlennou rodinu by byli opravdu poněkud nákladné. Mnohem výhodnější je naložit auto dobrotami a vydat se přes zajímavé evropské státy do Chorvatska.

Tento trend je přibližně na stejné úrovni už po mnoho let a nic nenaznačuje tomu, že by se to mělo v blízké době změnit.

Dovolená v Chorvatsku narůstá i v posledních letech na popularitě. Během léta 2013 vzrostla návštěvnost chorvatských pláží o 5 % ve srovnání s předešlým rokem. Jedná se o samozřejmě destinaci, která je v žebříku oblíbenosti na prvním místě! Důvody jsou především přijatelná cena, relativní blízkost a zvyklosti Čechů. Pojďme se podívat na další důvody…

Proč na dovolenou do Chorvatska?

Chorvatsko jsou nejen skvělé ceny a skvělé pláže, ale i krásná příroda, která láká mnohé na výšlapy do hor. Samozřejmě i historie Chorvatska je pestrá a zajímavá a nadchne milovníky historických pozůstalostí. Chorvaté museli mnohá desetiletí odolávat tureckým útokům a proto na území Chorvatska naleznete mnoho opevnění a bojových bunkrů. Na své si zde přijdou i milovníci krátkých eurovíkendů či přímo poznávacích zájezdů.

Proč právě na chorvatské pobřeží?

Tipy na nádherné písečné či kamínky poseté pláže naleznete v jednotlivých destinací na základě Vaší volby. Pro další rady a tipy na dovolenou v Chorvatsku navštivte naší sekci. Pláže u chorvatských pobřeží nebývají příliš široké avšak o to více útulné. Pokud jsou kamenité – obvykle jde o jemné oblázky příjemné na chůzi bosými nohy. Jak je zvykem do Chorvatska jezdit ve větším počtu s dětmi či více rodin dohromady. Důvody jsou zřejmé – nízká cena a rodinná pohoda zde dýchá na každém kroku.

Cena chorvatské dovolené

Chorvatsko vede dlouhá léta nejnižší ceny zájezdů i ve srovnání například s Tureckem či Řeckem (které jsou v poslední době téměř srovnatelné). Samozřejmě, že destinace jako jsou Mexiko či Havajské ostrovy vyjdou i 4x dráž.

Oproti těmto exotickým destinacím si může v Chorvatsku užívat nádhernou dovolenou jakýkoliv člověk s průměrným platem. Cenu ve které je zahrnuta letenka, ubytování na týden a strava na celý den mnohdy začíná na 6.000 Kč.

Nejnižší cenu za rezervaci Vaší dovolené zaplatíte, když využijete first minute nebo last minute nabídek. Pokud máte raději jasno dlouho před létem, potom si už v zimě vyberte jeden z levných first minute zájezdů. A last minuty? Ty jsou samozřejmě dostupné dle konkrétní destinace celý rok. Ideální pro flexibilní čtenáře, kteří se dokáží sbalit během dvou až tří dnů a letět směr Turecko.

Zde si můžete vybrat zájezdy na základě Vaší finanční flexibility.

 Předpověď počasí v Chorvatsku

Pro Vaše pohodlí jsme připravili stránky s aktuálním počasí v Chorvatsku seřazené podle těch nejoblíbenějších destincí.

Dovolená
5 100%, 1 hlasů
Title

Chci odhalit tajné nabídky →

Tajné nabídky zájezdů do Chorvatska
Po4as9 Chorvatsko