Vstupte do Chorvatska

Bezpečnostní situace

Bezpečnostní situace a riziko problémů na dovolené hraje při rozhodoání stále větší roli. I z toho důvodu jsem se rozhodl napsat článek, který se věnuje aktuální bezpečnostní situace v Chorvatsku a rizikům, kterým můžete méně či více předcházet.

Chorvatsko se rozhodně neřadí mezi západní země proti kterým je zaměřena nejen celá uprchlická krize, ale také teroristické buňky mnoha organizací. Těchto problémů se v Chorvatsku nemusíte příliš obávat na rozdíl například od Turecka, Tuniska nebo Egyptu.

I podle ministerstva zahraničních věcí, které monitoruje aktuální bezpečnostní hrozby a rizika v jendnotlivých zemích nejsou obavy na místě. Uniformovaní a ozbrojení policisté jsou navíc velmi dobře rozmístěni v lokalitách s nejvyšší koncentrací turistů a hlídají jakékoliv podezřelé osoby.

Největším problémem co Vás tak na dovolené v Chorvatsku může potkat je zřejmě kapesní drobná krádež. Tu můžete velmi dobře ovlivnit, pokud na své cenné věci budete dávat velký pozor a nenechávat je například na pláži při koupání volně položené na osušce.

Velkou výhodou celé dovolené v Chorvatsku je jednoduchá vstupní politika v rámci Evropské Unie – ke vstupu Vám stačí Vaše občanka.

Bezpečnostní situace
5 100%, 1 hlasů
Title

Chci odhalit tajné nabídky →

Tajné nabídky zájezdů do Chorvatska
Po4as9 Chorvatsko